Apie

 

 

PASAULIO TVARKYMO AKCIJA

Akcija „Lets do it“ (Darom), pradėta JCI Estijos per 10 metų išsivystė iki didžiausios pasaulyje pilietinės iniciatyvos „World Cleanup Day“. Ji yra skirta aktyviems piliečiams susitelkti ir tvariai pasirūpinti mus supančia aplinka. Akcijos tikslas 2018 metams yra suburti didžiulę kritinę masę – 5 proc. mūsų planetos gyventojų ir 150 valstybių kartu, kad visas pasaulis atkreiptų dėmesį į aplinkos teršimo problemas, pradėtų tvarius teigiamus pokyčius ir sutvarkytų pasaulį.

Akcija Lietuvoje

„Darom“ akcija Lietuvoje turėjo ypatingai stiprų teigiamą poveikį visuomenėje. Tvarkymasis, nešiukšlinimas ir švara tapo kultūros dalimi. Problemų dar liko, bet galime didžiuotis būdami pavyzdžiu kitoms šalims, kuriose aplinkosaugos problemos ir iššūkiai vis dar daug didesni. Galime didžiuotis, jog nuo Baltijos šalių prasidėjusi iniciatyva 2018 metais pasklinda po visą pasaulį. Kaip ir pasklidę po visą pasaulį lietuviai turės galimybę prie „Pasaulio tvarkymo dienos“ jungtis toje vietoje, kurioje šiuo metu gyvena.

Norint pasiekti tvaresnių rezultatų Lietuvoje – reikia sutelktinės valstybės, verslo ir visuomenės sektorių lyderystės, bei socialinių inovacijų aplinkosaugos klausimais. Reikia lyderių, kurie inicijuotų teigiamus pokyčius. Todėl JCI Lietuva imasi akcijos koordinatoriaus ir lyderių telkėjo vaidmens mūsų šalyje.

JCI – Be Better™ – tai aktyvių piliečių pasaulinis tinklas, skirtas įgalinti jaunus žmones imtis lyderystės per savanorystę ir ženkliai prisidėti prie teigiamų pokyčių visuomenėje.

Junkis prie didžiausios pilietinės akcijos!

Tapk pasaulio tvarkymo lyderiu!